14.8 C
Kiev
Cumartesi, Mart 25, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Успіх «Маріні Макіна» в Україні: під час пандемії було побито рекорди росту

 

Фірма «Маріні Макіна» (*Тур. Marini Makina), член Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (далі –TUID), яка динамічно розвивається в галузі виробництва обладнання для асфальту на українському ринку, в 2020 році, незважаючи на світову пандемію, зафіксувала рекордне збільшення об’ємів продажів і змогла впевнено вибитися в лідери ринку. «Раніше ми займали провідні місця серед імпортерів, але цього року нам, залишивши позаду місцевих виробників, вдалося стати лідером галузі в Україні» – наголосив Фатіх Шахін, представник турецько-італійської фірми в Україні.

 

Політика «Будівельного буму», орієнтованого на розвиток проектів у галузі інфраструктури в Україні, стала справжнім Клондайком для турецьких компаній та відкрила велику кількість можливостей перед ними. Фатіх Шахін – представник активно зростаючої фірми «Маріні Макіна» в Україні – дав інтерв’ю TUİD Web.

«Ми побили рекорд об’ємів продажів у Східній Європі»

 

 

Пан Шахін, який заявив що загальний обсяг продажів в Україні протягом 2015-2020 років склав близько 20 мільйонів євро, заявив наступне: «Лише в 2020 році ми вийшли на рівень 30 мільйонів євро. Це абсолютний рекорд річних продажів для компанії-імпортера у сфері обладнання для асфальтних заводів у Східній Європі».

Шахін зазначив, що в період з 2016 по 2019 роки, фірма займала провідне місце серед українських імпортерів, але цього року, вона, впевнено обійшовши місцевих виробників, змогла стати беззаперечним лідером ринку.

«Віримо у те, що ріст й розвиток фірми буде продовжуватися»

 

 

Бізнесмен, який звернув увагу на те, що наразі будівництво доріг є пріоритетною галуззю серед інвестиційних проектів в Україні, дав такий коментар:

«Будівництву доріг надається пріоритет, навіть більший ніж галузі охорони здоров’я. Більша частина бюджетних коштів інвестується саме в будівництво доріг. Хочу зазначити, що й інші компанії, які займаються діяльністю в інших гілках сектору, цьогоріч зафіксували рекордні об’єми продажів. Згідно з нашими прогнозами, фірма продовжуватиме зростати в найближчі роки. І не лише наша фірма, але й інші будівничі й збутові компанії, які здійснюють діяльність в цьому секторі».

«Покращення доріг дає поштовх розвитку економіку»

 

 

Шахін, який наголосив на тому, що ревіталізація галузі будівництва доріг надзвичайно позитивно впливає на всі гілки економіки країни, заявив наступне: «Сфера нашої діяльності це асфальтобетонні заводи. Зі збільшенням кількості доріг збільшується і потенційний об’єм продажів обладнання для догляду за асфальтом, ремонту, зимового та літнього обслуговування. Така тенденція позитивно впливає на економіку в цілому. Думаю, президент Зеленський давно зрозумів це. При гарних та якісних дорогах збільшаться обсяги торгівлі між містами й країнами. Ми ж, в свою чергу, вирішили скористатися даними можливостями».

Хто такий Фатіх Шахін?

 

 

Фатіх Шахін, інженер у галузі машинобудування, який проживає в Україні понад 16 років, працює у секторі продажу машино-будівничого обладнання з 2012 року. Він обіймає посаду в секретаріаті TUİD та, водночас із цим, виконує обов’язки генерального секретаря Української спілки вихідців з Бешікташу, (*Бешікташ – один із районів міста Стамул) членом й засновником якої він є. Член TUİD Фатіх Шахін, також є одним із засновників Асоціації автомобільних доріг України.

Kaynak: –

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin

26,500BeğenenlerBeğen
3,283TakipçilerTakip Et
3,989AboneAbone Ol
- Reklam -spot_img

Güncel Haberler