4.8 C
Kiev
Perşembe, Mart 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Турецька компанія створює ОПЗ в Україні

 

Засновник компанії «Арґо Драйв Ложістік Хізметлєрі» (тур. – Agro Drive Lojistik Hizmetleri) Айхан Акбаба, заявив, що після прийняття Закону про ОПЗ (*Організовані промислові зони), який в останні дні набув досить широкого розголосу в Україні, компанія, враховуючи факт, що вона задовольняє всі необхідні вимоги, вирішила подати заявку на участь у першому етапі організації ОПЗ, додавши, що вони також планують розширити проект на другому етапі, шляхом отримання додаткових 150 тисяч квадратних метрів в тій же зоні.

 

«Арґо Драйв», якій за останні два роки вдалося потрапити в рейтинг найбільш швидкозростаючих компаній в Україні, зайняла одне з провідних місць у галузі сільського господарства та логістики джерел відновлюваної енергії. Компанія, яка готується створити ОПЗ в країні, закликає турецьких інвесторів вкладати інвестиції саме в цю країну.

Засновник компанії «Арґо Драйв Ложістік Хізметлєрі» та представник Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини у південній Україні Айхан Акбаба, повідомив, що компанія понад 10 років працює у галузі логістики в регіоні країн СНД. Акбаба, який сказав, що «Арґо Драйв» за останні два роки стала однією з найбільш швидкозростаючих компаній відповідної галузі України, додав, що за цей час їм вдалося посісти провідні позиції у галузі сільського господарства та логістики джерел відновлюваної енергії. Акбаба повідомив, що завдяки вантажним терміналам з пропускною здатністю в 50 тис. тон, розміщеним у Одесі, один з яких є міжнародним, два інших – внутрішніми, їм вдалося: «Завдяки нашому флоту з 12 транспортних засобів та неоціненній праці нашої високопрофесійної команди, у 2020 році нам вдалося: транспортувати 7 тис. контейнерів, переправити 500 тис. тон наливних вантажів, а завдяки 6 тис. одиниць наземного транспорту – здійснити близько 2 тис. митних операцій, перевезти 1500 вагонів товару та загалом успішно закінчити 24 проекти».

 

 

Акбаба, який заявив що вони пропонують альтернативні логістичні рішення для перевезень в Україну або з України, додав що проект з організації промислових зон, які будуть розташовуватися поруч з найбільшим в Україні в сфері наливних вантажів та другим за величиною контейнерним портом «Південний» пробуджує в них великі надії та сподівання. Акбаба, який повідомив, що на першому етапі проекту організації промислової зони, на ділянці прощею 33 тис. кв. метрів вони спробують втілити в життя турецьку схему ОПЗ в Україні, додав: «Ми на всіх бюрократичних етапах нашого проекту, в які особисто вкладаємо інвестиції в розвиток інфраструктури, зокрема: електроенергія, водопостачання, газопостачання, прокладка доріг, отримання ліцензій на будівництво, безпека тощо, будемо раді підтримці турецьких інвесторів». Акбаба, який у приклад навів ділового партнера АТ «Гірішім Елєктрік А.Ш.» (тур. – Girişim Elektrik A.Ş.), яке посідає місце серед 500 провідних фірм Туреччини та з яким був підписаний проект стосовно інвестування в будівництво фабрики в Україні, сказав: «Цього літа ми виділимо для будівництва їх фабрики ділянку площею в 5 тисяч квадратних метрів». Акбаба, заявив, що після прийняття Закону про ОПЗ, який в останні дні набув досить широкого розголосу в Україні, компанія, враховуючи факт, що вона задовольняє всі необхідні вимоги, вирішила подати заявку на участь у першому етапі організації ОПЗ та звернув увагу на те, що в майбутньому, на другому етапі, заплановано розширення проекту шляхом отримання додаткових 150 тисяч квадратних метрів в тій же зоні.

 

«Запрошую турецьких інвесторів до ОПЗ»

 

 

Акбаба, додав, що вони очікують, що виробництво імпортованої з Туреччини продукції, позитивно вплине на економіку Туреччини, сприятиме створенню нових робочих місць, підвищення собівартості та зміцнення позицій України. Акбаба заявив, що вони сприятимуть досягненню мети підвищення обсягу торгівлі до суми в 10 мільярдів доларів, про який говорили президенти обох країн, які найближчим часом планують підписати Угоду про вільну торгівлю. На останок він сказав наступне: «У період настільки динамічного розвитку стосунків двох країн, ми, шляхом інвестування в ОПЗ, плануємо здійснити свій особистий вклад в розвиток цих стосунків та запрошуємо турецьких інвесторів приєднатися до нашого проекту».

 

 

Хюсеїн ҐЬОКЧЕ

Kaynak: –

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin

26,500BeğenenlerBeğen
3,281TakipçilerTakip Et
3,989AboneAbone Ol
- Reklam -spot_img

Güncel Haberler