14.8 C
Kiev
Cumartesi, Mart 25, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Акйурек Макіне збільшує свою частку на ринку України. 

 

Україна, яка є одним з найбільших імпортерів сільськогосподарської техніки у світі, також є дуже привабливою для турецьких виробників сільськогосподарських машин. Директор по країні компанії “Акйурек Макіна Україна”, що є членом TUID, Уфук Джомерт розповів потралу TUID про діяльність та цілі компанії в Україні.

Розкажіть нам про себе.

Я народився в Мерсіні в 1990 році. Закінчив професійну школу автомобільних технологій Університету ім. Аднана Мендереса. І вже 10 років працюю в “Акйурек Макіна”. Неодружений.

Розкажіть про діяльність вашої компанії.

Наша компанія була заснована в 1973 році в Мерсіні. Вона спеціалізується на виробництві машин і установок для очищення та обробки після збору врожаю будь-яких бобових, зернових, тобто усіх сухих культур.  

 

Виробнича потужність компанії розташована на площі 65 тисяч квадратних метрів, вона є лідером у своїй галузі, надаючи робочі місця 450 робітникам, та експортуючи у 95 країн світу. Наша компанія розпочала процес досліджень і розробок у 2014 році для машин з переробки тютюнових виробів, а вже в 2019 році вона увійшла у тютюнову галузь, продавши установку з переробки тютюну для кальяну та автомат для виробництва “макаронів” (порожніх сигарет).

Для того, щоб надати українським виробникам шанс познайомитися з нашими технологіями, у 2016 році ми здійснили перші українські інвестиції, створивши демонстраційний просіювальний переробний завод площею 3 тисячі квадратних метрів в м. Одеса, Україна. 

 

Наш завод потужністю 5 т/с, який також може здійснювати обробку сочевиці та гороху, також може виконувати очищення і класифікацію всіх бобових.

Що ви можете сказати про можливості, які пропонує Україна в галузі сільського господарства?

Україна є країною з досить великим сільськогосподарським потенціалом, яка експортує приблизно в 4 рази більше, ніж Туреччина в сільськогосподарській галузі. Я думаю, що вона є найвірогіднішим кандидатом стати світовим зерносховищем у майбутньому.

Які ваші цілі на майбутнє в Україні?

 

Акйурек Макіне збільшує свою частку на ринку України. 

Якщо говорити про майбутні цілі компанії “Акйурек Макіна” в Україні, треба сказати наступне. Усвідомлюючи потенціал країни у галузі сільського господарства, та беручи до уваги розвиток технологій та швидко зростаючу потребу українських виробників у цих технологіях, ми намагаємось охопити кожного виробника в Україні, якому потрібна сільськогосподарська техніка, ознайомити із внеском турецьких технологій у сільське господарство, а також щороку збільшувати свою частку ринку до найвищих рівнів.

 

Kaynak: –

Diğer Haberler

Bizi Takip Edin

26,500BeğenenlerBeğen
3,284TakipçilerTakip Et
3,989AboneAbone Ol
- Reklam -spot_img

Güncel Haberler