U16 Milliler, Ukrayna ile 1-1 berabere kaldı

15 Mayıs 2013 Kapalı Yazar: admin

253251_501660929881319_1200879812_n

U16 Milli Takımımız, Ukrayna’da düzenlenen Victor Bannikov Turnuvası’ndaki ilk maçında Ukrayna ile 1-1 berabere kaldı. Boryspil Stadı’nda oynanan karşılaşmada Milli Takımımızın golünü 52. dakikada Birhan Vatansever kaydederken, Ukrayna’nın golünü 80+7.(16 yaş gruplarında maç 80 dk oynanmakta) dakikada Artem Yesaulov attı.

Futbol karşılaşmasında Türkiye Cumhuriyeti Kiev Büyükelçisi Sn. Mehmet Samsar ve ekibi maçı şeref tribününden izlediler. Ayrıca TUİD olarak milli takımımıza destek olmak için tribünde yerimizi aldık.

U16 Millilerimiz, turnuvadaki ikinci maçını 16 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’te Polonya ile oynayacak.

Teknik Direktör Hakan Tecimer yönetimindeki U16 Milli Takımının aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

 

Oyuncu Adı Soyadı Kulübü

Doğum Tarihi

Mevkii

Samet Gün Öney Beşiktaş A.Ş.

27.01.1997

Forvet

Ertuğrul Ersoy Bursaspor

13.02.1997

Defans

Enes Ünal Bursaspor

10.05.1997

Forvet

Furkan Emre Ünver Bursaspor

30.01.1997

Defans

Emirhan Aydoğan Bursaspor

26.06.1997

Orta Saha

Utku Türk Bursaspor

20.01.1997

Forvet

Bahadır Çiloğlu Fenerbahçe A.Ş.

05.01.1997

Defans

Savaş Polat Fenerbahçe A.Ş.

14.04.1997

Defans

Tarık Çetin Fenerbahçe A.Ş.

08.01.1997

Kaleci

Ahmethan Köse Fenerbahçe A.Ş.

07.01.1997

Orta Saha

Muhammed Samed Karakoç Fenerbahçe A.Ş.

30.06.1997

Orta Saha

Tuncer Duhan Aksu Fenerbahçe A.Ş.

11.09.1997

Defans

Birhan Vatansever Galatasaray A.Ş.

25.04.1997

Orta Saha

Doğuş Can İncedere Galatasaray A.Ş.

15.01.1997

Orta Saha

Okan Çelik Gençlerbirliği

01.01.1997

Forvet

Übeyd Adıyaman Gençlerbirliği

02.10.1997

Kaleci

Tuncay Kılıç Göztepe A.Ş.

02.05.1997

Orta Saha

Mücahit Çakır Trabzonspor A.Ş.

19.09.1997

Defans

Sabit Hakan Yılmaz Turgutluspor

27.07.1997

Forvet

Hasan Özkan KV Mechelen

14.11.1997

Orta Saha


Maç Programı:

 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.05.2013-13.00 (A)

Polonya

1-0

Belarus

Boryspil

15.05.2013-17.00 (A)

Ukrayna

1-1

Türkiye

Boryspil

15.05.2013-13.00 (B)

Rusya

0-0

Sırbistan

Obukhiv

15.05.2013-17.00 (B)

Çek Cumhuriyeti

Letonya

Obukhiv

16.05.2013-13.00 (A)

Türkiye

Polonya

Obukhiv

16.05.2013-17.00 (A)

Belarus

Ukrayna

Boryspil

16.05.2013-13.00 (B)

Letonya

Rusya

Boryspil

16.05.2013-17.00 (B)

Sırbistan

Çek Cumhuriyeti

Obukhiv

18.05.2013-13.00 (A)

Ukrayna

Polonya

Boryspil

18.05.2013-13.00 (A)

Belarus

Türkiye

Obukhiv

18.05.2013-17.00 (B)

Sırbistan

Letonya

Obukhiv

18.05.2013-17.00 (B)

Çek Cumhuriyeti

Rusya

Boryspil

19.05.2013-13.00

A Grubu 4.sü

B Grubu 4.sü

Obukhiv

19.05.2013-13.00

A Grubu 3.sü

B Grubu 3.sü

Boryspil

19.05.2013-12.00

A Grubu 2.si

B Grubu 2.si

Bannikov

19.05.2013-17.00

A Grubu 1.si

B Grubu 1.si

Bannikov

 

Not: Türkiye, Ukrayna ile aynı saat dilimindedir.

Kafile:

 

İdari Görevli Can Günal
A2 Milli Takım Teknik Direktörü Gökhan Keskin
Teknik Direktör Hakan Tecimer
Kaleci Antrenörü Bülent Yılmaz
Fiziksel Performans ve Analiz Antrenörü Levent Şahin
Eğitmen S. Fikret Toydemir
Doktor Erdem Atalay
Fizyoterapist Murat Gazeroğlu
Masör Bülent Kallenci
Malzemeci Mustafa Gülen