TUİD’de yeni dönem: İşte Yönetim Kurulu’nun tam listesi

22 Mart 2011 Kapalı Yazar: admin
tuid2TUİD, geçtiğimiz cumartesi yapılan Genel Kurul’da seçilen yeni yönetimle faaliyetlerini sürdürüyor. İşte TUİD’in 5’nci Yönetim Kurulu’nda yer alan isimlerin tam listesi:

YÖNETİM KURULU

 

 

 

 

 

 

No

Adı-Soyadı

Temsil Ettiği Firma

Faaliyet Alanı

E-mail adresi

 

1

NECMİ DOĞAN (Başkan)

ATA

Imalat-Toz şeker

 

[email protected]

 

 

2

ALİ DEMİREL

SUPER PROFIL

İmalat- MDF profil

[email protected]

 

 

3

ALİ ALİYEV

A&A DANIŞMANLIK

Hizmet-Avukat, Hukuk, Mali Müşavirlik ve Danışmanlık

[email protected]

 

 

4

ALPASLAN  SARIKAYA

BORSA RESTORAN

Hizmet-Yiyecek

 

[email protected]

 

5

AZİZ ŞİMŞEK

NOVATEK

Taahhüt-İnşaat

[email protected]

 

6

BURAK PEHLİVAN

POLİTEK IMPEX

Ticaret-Makine/Yedek parçaları

[email protected]

 

 

7

CEM MURAT AYTAÇ

ESAN ECZACIBAŞI

Ticaret-Madencilik

[email protected]

 

8

EKREM CENGİZ

JASSMİN PARFÜME

Ticaret – Parfüm/Kozmetik

[email protected]

 

 

9

EROL BİRGİN

4UDESİGN

Ticaret-Plastik Panel

 

[email protected]

 

 

 

10

GÖKALP GÖKDERE

DEREN

Hizmet-Reklam, Kirtasiye

[email protected]

 

11

KENAN ÇANAKLI

VENTEK

Taahhüt-Havalandırma/otomasyon

 

[email protected]

 

12

MEHMET ÇİRKİN

İNTERMİR

Ticaret-Toptan gözlük

[email protected]

 

13

MEHMET GÜNDOĞDU

ANEX TOUR

Hizmet-Turizm

[email protected]

 

14

NACİ KANAR

E.K.O.

Ticaret-Beyaz Eşya

 

[email protected]

 

15

OKAN TANRIKULU

YALÇIN ORMAN ÜRÜNLERİ

İthalat/İhracat-Orman Ürünleri

[email protected]

 

 

16

OSMAN ALBAYRAK

BOSFORLES

Ticaret -Ayakkabı

[email protected]

 

17

ÖZGÜR TONGUÇ ÇUHALI

KÜÇÜKÇALIK TEXTILE

Ticaret-Tekstil

[email protected]

 

 

18

SELÇUK DABANLI

COLİN’S

Ticaret-Tekstil

 

[email protected]

 

19

CENGİZ TUTKUN (TUİD Kırım Temsilcisi)

ARROX

Ticaret- Elektrik malzemeleri

[email protected]

 

 

20

ERDAL GENÇ (TUİD Odessa Temsilcisi)

SOM GROUP

Ticaret- İnşaat malzeme

[email protected]

 

 

21

ZEKİ AŞKAR (TUİD Harkov Temsilcisi)

PAKMAYA

Ticaret-Danışmanlık

[email protected]

 

22

İBRAHİM HALİL KİRAZOĞLU (TUİD Hmelnitskiy)

RUBİN CARPET

Ticaret-Halı

[email protected]

DENETİM KURULU

 

 

 

 

 

No

Ad-Soyad

Temsil Ettiği Firma

 

 

 

1

VYAÇESLAV DİNKOV

DALGAKIRAN

Ticaret-Kompresör teçhizatı

[email protected]

 

 

2

GALİYA TOLSTKOVA

KAREN

Hizmet-Hukuk, Muhasebe, Tercüme Bürosu

 

[email protected]

 

 

3

MUSTAFA AVCI

AYDIN ÖRME

Ticaret-Ev Tekstil

[email protected]

 

DİSİPLİN KURULU

 

 

 

 

 

No

Ad-Soyad

Temsil Ettiği Firma

 

 

1

HAKAN YÜCEL

DEC

Taahhüt-Elektromekanik

[email protected]

 

 

2

YULİYA KUÇMA

TUREN

Hizmet-Tercüme Bürosu/Hukuki Hizmetleri

[email protected]

 

 

 

3

ÖMER ÇOBAN

SANİKA DEKORASYON

İnşaat-İç Dekorasyon ve Tasarım

[email protected]

 

SİCİL KURULU

 

 

 

 

 

No

Ad-Soyad

Temsil Ettiği Firma

 

 

 

1

KEMAL MANDIRACI

NOVIY HOTTABYCH

Hizmet-Halı yıkama

 

[email protected]

 

 

2

ARDA TORMAN

CONSULTUS

Ticaret-Ayakkabı

[email protected]

 

 

 

 

3

CEM KADİR BAŞ

ATLAS

İthalat-Orman Ürünleri

[email protected]

 

YEDEK ÜYELER

 

 

 

 

 

1

STANİSLAV DONTSOV

AKADEM INVESTMENT

Ticaret-Tarım

[email protected]

 

 

2

YUSUF KURBANOV

TURA-10

Ticaret-Mobilya/Aksesurları

[email protected]