TUİD Geleneksel 3. İlkbahar Futbol Turnuvası Maç Fikstürü

20 Mayıs 2008 Kapalı Yazar: admin

Image

 

 

 

 

 

 

 A GrubuB GrubuC GrubuD Grubu
     
1A1  BEKO-BORSANB1  GUNSELC1  ALTEMA-DEMİRDÖKÜMD1 SUPERPROFIL
2A2  CREDIT EUROPE LEASING- BODRUM CAFEB2  CREDIT WESTC2  STAR -TISD2  MILANO
3A3  COLIN’SB3  UTEKC3  MEGATEKNIKBUDD3  PLUS TELEKOM
4A4  ALI ALIYEVB4  UDECC4  LIFE/ASTELITD4  ATA
5A5 HUKUKÇULARB5  OLIMPIC FARBEC5  BOSFORUSD5  GURME
  1.Hafta2.Hafta3.Hafta
  Grup maçlarıGrup maçlarıGrup maçları
  19 апреля 2008 г.20 апреля 2008 г.26 апреля 2008 г.27 апреля 2008 г.3 мая 2008 г.4 мая 2008 г.
1.Maç 15:00 – 16:10BEKO.BORSAN–C.E.L BODRUM CAFE COLINS-ALI ALIYEVC.E.L. BORDUM CAFE-COLINSUDEC-OLIMPIC FARBEBEKO.BORSAN- ALI ALIYEVCOLINS- HUKUKÇULAR
2.Maç 16:20 – 17:30GUNSEL-CREDIT WESTUTEK-UDECCREDIT WEST- UTEKATA-GURMEGUNSEL-UDECUTEK- OLIMPIC FARBE
3.Maç 17:40 – 18:50ALTEMA-DEMİRDÖKÜM-STAR.TISMEGATEKNIKBUD-LIFE/ASTELITSTAR.TIS-MEGATEKNİKBUD ALTEMA.DEMİRDÖKÜM-LIFE/ASTELITMEGATEKNIKBUD- BOSFORUS
4.Maç 19:00 – 20:10SUPERPROFIL-MILANOPLUS TELEKOM-ATAMILANO-PLUS TELECOM PLUS TELECOM-GURMESUPERPROFIL-ATA
5.Maç20:20- 21:30  ALI ALIYEV- HUKUKÇULAR   
6.Maç21:40- 22:50  LIFE/ASTELIT-BOSFORUS   
 
1.HAFTA BAY2.HAFTA BAY3.HAFTA BAY
HUKUKÇULARBORSANC.E.L.BODRUM CAFE
OLIMPIC FARBEGÜNSELCREDIT WEST
BOSFORUSALTEMA-DEMİRDÖKÜMSTAR-TIS
GURMESUPERPROFİLMİLANO
  4.Hafta5.Hafta
  Grup maçlarıGrup maçları
  10 мая 2008 г.11 мая 2008 г.17 мая 2008 г.18 мая 2008 г.
1.Maç 15:00 – 16:10BEKO.BORSAN-HUKUKÇULARC.E.L.BODRUM CAFE -ALI ALIYEVBEKO.BORSAN-COLINSC.E.L.BODRUM CAFE- HUKUKÇULAR
2.Maç 16:20 – 17:30GUNSEL-OLIMPIC FARBECREDIT WEST- UDECGUNSEL-UTEKCREDIT WEST- OLIMPIC FARBE
3.Maç 17:40 – 18:50ALTEMA.DEMİRDÖKÜM- BOSFORUSSTAR.TIS-LIFE/ASTELITALTEMA.DEMİRDÖKÜM- MEGATEKNIKBUDSTAR.TIS- BOSFORUS
4.Maç 19:00 – 20:10SUPERPROFIL-GURMEMILANO- ATASUPERPROFIL- PLUS TELECOMMILANO-GURME
      
4.HAFTA BAY5.HAFTA BAY
COLINSALI ALIYEV
UTEKUDEC
MEGATEKNIKBUDLIFE/ASTELIT
PLUS TELECOMATA
  6.Hafta 7.Hafta8.Hafta
  Çeyrek Final 1.günÇeyrek Final 2.günYarı FinalFinal
  21 мая 2008 г.22 мая 2008 г.24 мая 2008 г.31 мая 2008 г.
1.Maç 19:00 – 20:20ALTEMA.DEMİRDÖKÜM – OLİMPİC FARBE BEKO.BORSAN – PLUS TELECOM  
2.Maç20:30 – 21:50GÜNSEL – MEGA TEKNİK BUDSÜPER PROFİL – HUKUKCULAR  
      
1.Maç 17:00 – 18:20   Altema.Demirdöküm – Megateknikbud  
2.Maç18:30 – 19:50   Beko Borsan – Hukukçular  
      
1.Maç 17:00-18:30   3.lük-4.lük maçı
2.Maç 18:40-20:10   final maçı