TUİD 3. Geleneksel İlkbahar Futbol Turnuvası’nın Maç Fikstüründe Değişiklik Yapıldı

26 Nisan 2008 0 Yazar: admin

Image

 

 

 

 

 

 

3. TUİD FUTBOL TURNUVASI  KATILIMCILARININ DİKKATİNE

Daha önceden belirlenmiş olan 27 Nisan Pazar günkü maçlarda, 27 Nisan’ın

Ortodoksların Paskalya Bayramına denk gelmesi ve takımlarda oynayan

Ukraynalı oyuncuların bayram günü maça katılamayacak olmaları nedeniyle,

3. TUİD Futbol Turnuvası Tahkim ve Disiplin Kurulu, bazı maçları 26 Nisan 

Cumartesi gününe kaydırmaya karar vermiştir. Yeni tablo, aşağıda sunulmaktadır.

 Katılımcılara saygıyla duyurulur.

   

 

 

                                                                                                               

 

 

 

 A GrubuB GrubuC GrubuD Grubu
     
1A1  BEKO-BORSANB1  GUNSELC1  ALTEMA-DEMİRDÖKÜMD1 SUPERPROFIL
2A2  CREDIT EUROPE LEASING- BODRUM CAFEB2  CREDIT WESTC2  STAR -TISD2  MILANO
3A3  COLIN’SB3  UTEKC3  MEGATEKNIKBUDD3  PLUS TELEKOM
4A4  ALI ALIYEVB4  UDECC4  LIFE/ASTELITD4  ATA
5A5 HUKUKÇULARB5  OLIMPIC FARBEC5  BOSFORUSD5  GURME
  1.Hafta2.Hafta3.Hafta
  Grup maçlarıGrup maçlarıGrup maçları
  19 апреля 2008 г.20 апреля 2008 г.26 апреля 2008 г.27 апреля 2008 г.3 мая 2008 г.4 мая 2008 г.
1.Maç 15:00 – 16:10BEKO.BORSAN–C.E.L BODRUM CAFE COLINS-ALI ALIYEVC.E.L. BORDUM CAFE-COLINSUDEC-OLIMPIC FARBEBEKO.BORSAN- ALI ALIYEVCOLINS- HUKUKÇULAR     
2.Maç 16:20 – 17:30GUNSEL-CREDIT WESTUTEK-UDECCREDIT WEST- UTEKATA-GURMEGUNSEL-UDECUTEK- OLIMPIC FARBE     
3.Maç 17:40 – 18:50ALTEMA.DEMİRDÖKÜM-STAR.TISMEGATEKNIKBUD-LIFE/ASTELITSTAR.TIS-MEGATEKNİKBUD ALTEMA.DEMİRDÖKÜM-LIFE/ASTELITMEGATEKNIKBUD- BOSFORUS     
4.Maç 19:00 – 20:10SUPERPROFIL-MILANOPLUS TELEKOM-ATAMILANO-PLUS TELECOM PLUS TELECOM-GURMESUPERPROFIL-ATA     
5.Maç20:20- 21:30  ALI ALIYEV- HUKUKÇULAR        
6.Maç21:40- 22:50  LIFE/ASTELIT-BOSFORUS   
 
1.HAFTA BAY2.HAFTA BAY3.HAFTA BAY
HUKUKÇULARBORSANC.E.L.BODRUM CAFE
OLIMPIC FARBEGUNSELCREDIT WEST
BOSFORUSALTEMASTAR-TIS
GURMESUPERPROFILMILANO
  4.Hafta5.Hafta
  Grup maçlarıGrup maçları
  10 мая 2008 г.11 мая 2008 г.17 мая 2008 г.18 мая 2008 г.
1.Maç 15:00 – 16:10BEKO.BORSAN-HUKUKÇULARC.E.L.BODRUM CAFE -ALI ALIYEVBEKO.BORSAN-COLINSC.E.L.BODRUM CAFE- HUKUKÇULAR
2.Maç 16:20 – 17:30GUNSEL-OLIMPIC FARBECREDIT WEST- UDECGUNSEL-UTEKCREDIT WEST- OLIMPIC FARBE
3.Maç 17:40 – 18:50ALTEMA.DEMİRDÖKÜM- BOSFORUSSTAR.TIS-LIFE/ASTELITALTEMA.DEMİRDÖKÜM- MEGATEKNIKBUDSTAR.TIS- BOSFORUS
4.Maç 19:00 – 20:10SUPERPROFIL-GURMEMILANO- ATASUPERPROFIL- PLUS TELECOMMILANO-GURME
      
4.HAFTA BAY5.HAFTA BAY
COLINSALI ALIYEV
UTEKUDEC
MEGATEKNIKBUDLIFE/ASTELIT
PLUS TELECOMATA
  6.Hafta 7.Hafta
  Çeyrek FinalYarı FinalFinal
  24 мая 2008 г.28 мая 2008 г.31 мая 2008 г.
1.Maç 14:00 – 15:201.eşleşme  
2.Maç 15:30 – 16:502.eşleşme  
3.Maç 17:00 – 18:203.eşleşme1.eşleşme 
4.Maç18:30 – 19:504.eşleşme2.eşleşme 
     
1.Maç 17:00-18:30  3.lük-4.lük maçı
2.Maç 18:40-20:10  final maçı