TUİD 3. Geleneksel İlkbahar Futbol Turnuvası’na Katılan Takımların Listeleri

23 Nisan 2008 0 Yazar: admin

Image

 

 

 

TUİD 3. Geleneksel  İlkbahar Futbol Turnuvası’na Katılan Takımların Listeleri Belli Oldu:

ALİ ALİYEV takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Mustafa Dere26.06.1981 TC 
2Nurullah Yalçınkaya08.03.1982 TC 
3Adnan Taştan26.11.1981 TC 
4Gürkan Işık19.01.1982 TC 
5Gökhan Işık19.01.1982 TC 
6Cem Kovan23.12.1984 TC 
7Mesut Yalçınkaya28.11.1955*TC 
8Ali Aliyev14.03.1966*UKRFirma çalışanı
9Fatih Kaya01.08.1988 TC 
10Metin Selek03.06.1987 TC 
11Oguz Sezen21.03.1961*TC 
12Murat Pullu01.09.1973*TC 

ALTEMA-DEMİRDÖKÜM takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Serhat Sancaktar28.10.1982 TC 
2Selçuk Yüksel27.01.1983 TC 
3İbrahim Sevindik12.10.1984 TC 
4Can Çağlayan28.08.1988 TC 
5Tolga Altundaş28.11.1985 TC 
6Onur Can Şahin14.09.1984 TC 
7Süleyman Ergün Özevin08.02.1984 TC 
8Oleg Volotek15.08.1967*UKRBedelsiz yabancı
9Aleksandr İvanoviç05.02.1969*UKRBedelli yabancı
10Emir Efe Türedi22.12.1989 TC 
11Yunus Emre Düzyurt30.07.1988 TC 
12     

ATA SEKER takim listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Necmi Dogan06.06.1955*TC 
2Ozan Yasin Dogan23.07.1983 TC 
3Pavel Dunihin21.04.1962*UKRFirma çalışanı
4Belkin Ivan05.06.1985 UKRFirma çalışanı
5Ivan ivah 05.05.1985 UKRFirma çalışanı
6Aleksandir Pekniy07.12.1982 UKRFirma çalışanı
7Lyan Vitaliy14.12.1985 UKRFirma çalışanı
8Mihail Demidenko13.04.1985 UKRFirma çalışanı
9Demidenko Grigoriy13.04.1985 UKRFirma çalışanı
10Abidel Baki Ayari26.03.1980 TNSBedelsiz yabancı
11Melnik Yevgeni11.10.1985 UKRFirma çalışanı
12Golovin Yuriy23.05.1977*UKRFirma çalışanı

 

BORSAN takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Mehmet Çirkin26.05.1975 TC 
2Hüray erdi18.04.1985 TC 
3Mesut Foroughikhiabani05.06.1976 İranBedelsiz Yabancı
4Kerem Doğan 18.06.1980 TC 
5Mahmut Doğan05.07.1988 TC 
6Serhat Eşmeli27.11.1984 TC 
7Yavuz Bekar21.11.1987 TC 
8Özkan Yılmaz28.02.1981 TC 
9Selahattin Yılmaz29.11.1968*TC 
10Murat Doğruyer10.04.1971*TC 
11Mehmet Canlı01.03.1959*TC 
12Mehmet Yılmaz04.04.1970*TC 

BOSFORUS Takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Dombrovskiy Anatoliy01.12.1987 UkrBedelsiz yabanci
2Can Ahmet Kaya01.04.1963*TC 
3Hakan Yılmaz15.04.1972*TC 
4Hüseyin Gümül26.02.1972*TC 
5Bahadır Beroğlu20.07.1989 TC 
6Ibrahim Bahadir Tunca01.11.1986 TC 
7Sezayi Cansin Efir20.01.1988 TC 
8Tuncay Dogan20.08.1984 TC 
9Mustafa Kemal Unal11.07.1985 TC 
10Muhammed Ikbal Kose20.11.1987 TC 
11     
12     

 

COLIN’S takım listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Andrey Makaruk15.10.1990 UKRFirma çalışanı
2Anatoliy Koval27.12.1985 UKRFirma çalışanı
3Sergey Berekeshev05.07.1984 UKRFirma çalışanı
4Andrey Berekeshev05.07.1984 UKRFirma çalışanı
5Vladimir Faborov 28.05.1967*UKRFirma çalışanı
6Cengiz Kocagoz17.08.1971*TC 
7Miratgeldi Miradov04.02.1985 TRKMBedelsiz yabancı
8Abdullah Dabanli10.03.1983 TC 
9Selcuk Dabanli26.10.1985 TC 
10Ocal Durmus31.01.1976 TC 
11Zeki Murtazaoglu22.10.1980 TC 
12     

CREDIT EUROPE LEASING –BODRUM CAFE takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Salih Salimoglu02.12.1961*TC 
2Muhammet Sariyildiz23.01.1987 TC 
3Recai Balat08.05.1987 TC 
4Deniz Denek03.08.1988 TC 
5Alek Vlasov04.07.1988 UKRBedelsiz yabanci
6Selcuk Buyukkok01.08.1983 TC 
7Ahmet Yasin  TC 
8Muhammet Umunc15.09.1985 TC 
9Gokhun Atak27.03.1987 TC 
10Burak Unlu 15.10.1988 TC 
11Ahmet Tokac11.08.1989 TC 
12Raffi Van04.01.1966*TC 

 

CREDIT WEST takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Denız Okat25.03.1973*TC 
2Olgun Onal01.04.1970*TC 
3Mete Kanat09.09.1977 TC 
4Orkun Altınbaş19.09.1983 TC 
5Emre Duru04.09.1976 TC 
6Rostislav Tkachenko06.11.1978 UKRFirma calisani
7Oleksiy Lysenkov04.06.1983 UKRFirma calisani
8Sasha Triskin14.03.1980 UKRFirma calisani
9Erdem Arikan12.01.1983 TC 
10Yaroslav Borodiychuk15.01.1980 UKRFirma calisani
11Faruk Demirhan14.02.1984 TC 
12Erkan Yagbasan13.07.1978 TC 

GÜNSEL takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Kenan Kemerli07.01.1972*TC 
2Zülfükar Kemerli21.01.1982 TC 
3Ersan Güner21.11.1981 TC 
4Özdal Güner16.08.1981 TC 
5Yavuz Ayar10.06.1988 TC 
6Şenol Dağkuş26.05.1984 TC 
7Mustafa Erken20.12.1985 TC 
8Erdi Kazak09.02.1989 TC 
9Özgür Uğureli08.08.1989 TC 
10Embiya Yeşikır30.11.1984 TC 
11Milad Nozhabrafkan02.03.1988 İranBedelsiz Yabanci
12Aleksandr Adamçuk 12.04.1962*UKRFirma Çalışanı

GURME takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Ali Osman Özdemir01.02.1978 TC 
2Emre Aktaş06.05.1987 TC 
3Erdem Keleş07.05.1990 TC 
4Enes Zeylek  15.05.1985 TC 
5Tolga Harbut04.05.1984 TC 
6Selçuk Çerçi10.04.1985 TC 
7Arda Kılıç01.01.1987 TC 
8Hüseyin Melih Ceylan14.07.1988 TC 
9Vahid Razzag07.06.1986 İranBedelsiz yabancı
10Tamer Şahin04.07.1972*TC 
11Yavuz Şiren11.03.1986 TC 
12Hifzullah Deveci02.12.1985 TC 

HUKUKÇULAR takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Aleksandr Mukşimenko09.05.1985 UKRFirma çalışanı
2Maksim Opara06.04.1986 UKRFirma çalışanı
3Sergey Sabadaş13.06.1990 UKRBedelsiz yabancı
4Aleksandr Gladun21.12.1982 UKRFirma çalışanı
5Igor Vakulenko07.09.1970*UKRFirma çalışanı
6Viktor Azimov04.11.1966*UKRFirma çalışanı
7Igor Gerasimük07.09.1985 UKRFirma çalışanı
8Sergey Staseviç23.08.1972*UKRFirma çalışanı
9Dmitro Juk07.03.1988 UKRFirma çalışanı
10Valeriy Esmont25.04.1987 UKRFirma çalışanı
11Igor Biç14.07.1990 UKRFirma çalışanı
12Nikolay Gonçarenko14.10.1967*UKRFirma çalışanı

 

LIFE takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Viktor Shapkin 17.07.1954*UKRFirma calisani
2Andiy Rudiy 10.04.1972*UKRFirma calisani
3Vyacheslav Burkalo08.10.1984 UKRFirma calisani
4Yevgen Kalinin 24.08.1981 UKRFirma calisani
5Dmitro Galagan 06.01.1976 UKRFirma calisani
6Dmitro Chepurko 30.12.1985 UKRFirma calisani
7Pavlo Mikolyuk 06.01.1976 UKRFirma calisani
8Dmitro Ledovski 14.09.1982 UKRFirma calisani
9Maksim Bilik21.06.1983 UKRFirma calisani
10Aleksey Shevchenko30.03.1974 UKRFirma calisani
11Bogdan Bohila 05.02.1980 UKRFirma calisani
12Sergey Rotach29.12.1984 UKRFirma calisani

MEGA TEKNİK BUD takim listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Aytekin Ergül15.07.1974 TC 
2Kadem Ergül03.02.1972*TC 
3Tayfun Barsbay03.03.1972*TC 
4Özker Kıran31.05.1972*TC 
5Mustafa Karatay01.09.1977 TC 
6Ferdi Güneş23.01.1988 TC 
7Mustafa Güzeldal05.10.1981 TC 
8Ahmet Şahin02.03.1981 TC 
9Metin Ergül  TC 
10Aytaç Ergül  TC 
11Vitaliy Yankovskiy23.02.1969*UKRBedelsiz yabancı
12Hami Mandralı *TC 

 

MILANO takim listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Gokhan Kutluay29.07.1984 TC 
2Idris Erdogan22.05.1986 TC 
3Kadir Duzkaya26.06.1985 TC 
4Sinan Kandil18.02.1984 TC 
5Ozgen Mogan14.01.1986 TC 
6Soroush Akberisofiabad27.12.1989 IRNBedelsiz yabanci
7Vedat Yilmaz20.07.1986 TC 
8Ismail Duman06.05.1985 TC 
9Ahmet Yuce 28.05.1972*TC 
10Yener Dimitokali27.07.1985 TC 
11Kaan Karahasan27.01.1986 TC 
12     

 

OLİMPİC FARBE takım listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Mustafa Kızıldeli02.02.1974 TC 
2Erhan Akyol15.02.1973*TC 
3Yalçın Bekar16.02.1983 TC 
4Fatih Akarmut01.06.1983 TC 
5Zeki Yağcı10.02.1985 TC 
6Faruh Melih Uzunoğlu23.07.1987 TC 
7Tolga Mert Kuş08.07.1988 TC 
8Ozan Özdemir28.05.1985 TC 
9Gökhan Yıldız08.11.1974 TC 
10Bircan Turhan08.03.1976 TC 
11Anıl Abdurahman Dinçer31.03.1980 TC 
12Emre Haseken05.10.1975 TC 

 

PLUS TELEKOM takim listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Cenk Doganalp18.01.1974 TC 
2Mehmet Guler14.07.1983 TC 
3Hayati Yilmaz20.06.1978 TC 
4Ali Keskinkilic07.07.1981 TC 
5Erkan Gulder  TC 
6Aleksandir Marakotin05.02.1955*UKRFirma çalışanı
7Heysem Unayik25.12.1976 TC 
8Onur Dikfidan 02.02.1982 TC 
9Andrey Vasiliyev09.03.1973*UKRFirma çalışanı
10Bayram Orazdurgiyev  TRKMBedelsiz yabancı
11Taner Cetinkaya28.02.1973*TC  
12     

STAR-TIS takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Giray Yılmazlar18.03.1988 TC 
2Nuri Emre Akın01.01.1986 TC 
3Hasan Icoz13.05.1985 TC 
4Mehmet Değirmenci02.05.1982 TC 
5Eser Yıkan25.06.1984 TC 
6Albert Nikita22.10.1967*UKRBedelli yabancı
7Veysel Yalgi28.11.1984 TC 
8Aleksey Simenenko18.09.1976 UKRBedelsiz yabancı
9Musafa Beldağ20.03.1973*TC 
10Ahmet Serin20.11.1986 TC 
11Fatih Beldağ23.10.1985 TC 
12Nejdet Çalcan01.05.1973*TC 

SUPER PROFIL takim listesi   

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Ismet Abibulaev01.07.1981 UKRFirma calisani
2Ali Borak10.10.1980 TC 
3Andrey Vlasov22.10.1969*UKRFirma calisani
4Ozgur Tonguc Cuhali04.06.1973*TC 
5Valeriy Kornicuk31.03.1982 UKRFirma calisani
6Valentin Kravchenko 08.02.1979 UKRFirma calisani
7Viktor Kuzmenko01.08.1972*UKRFirma calisani
8Ruslan Postalyuk15.01.1978 UKRFirma calisani
9Vyacheslav Riyabenko02.08.1989 UKRFirma calisani
10Igor Savchenko23.07.1979 UKRBedelsiz yabanci
11Yuri Savchenko27.08.2983 UKRFirma calisani
12Vadim Tsura12.10.1988 UKRFirma calisani

UDEC takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Barbaros Kortarla27.10.1974 TC 
2Fatih Ayla 29.09.1971*TC 
3Harun Şirin19.07.1974 TC 
4Talu Akdaç18.04.1978 TC 
5Altu Karaman11.03.1972*TC 
6Kıvanç Saygın25.09.1979 TC 
7Alp Yükselen30.05.1973 TC 
8Adnan Cuce28.04.1959*TC 
9Nahit Kanberoğlu15.01.1980 TC 
10Sergey Petrenko26.06.1984 UKRBedelsiz oyuncu
11Ahmet Zırh15.02.1957*TC 
12Tümer Adar22.10.1985 TC 

UTEK takım listesi. 

No.Ad SoyadDoğum tarihi35+UyruğuStatüsü
1Timur Ertuğrul02.10.1973*TC 
2Hamit Dikbıyık06.10.1969*TC 
3Erdal Danışgan01.11.1982 TC 
4Sadi Dinç 28.06.1974 TC 
5Gokhan Yahşi22.11.1975 TC 
6Soner Aydin 20.02.1985 TC 
7Halil Aydin  01.11.1975 TC 
8Yavuz Ates27.06.1981 TC 
9Huseyin Tan 05.12.1984 TC 
10Taleh Siriniov27.12.1984 AZRFirma calisani
11Truksin Dima09.01.1979 UKRBedelsiz yabanci
12Muharrem Ozkan02.11.1983 TC